Potrebujete pomôcť pri vhodnom výbere pracovného stroja??

KONTAKTUJTE NÁS

Prenájom nožnicových plošín

Samohybné nožnicové plošiny sú vhodné pre práce, kedy pracovný priestor umožňuje stroju pohyb kolmo nahor. Pri väčšine strojov možno rozšíriť pracovný kôš o tzv. predĺženie. Takéto rozšírenie koša sa vyznačuje vysokou nosnosťou a umožňuje vykonávať práce aj väčšiemu počtu pracovníkov v ďaleko väčšom zábere. Pri týchto strojoch nie je zaručený väčší stranový dosah. Podľa prostredia použitia ich delíme na elektrické, dieselové a hybridné.

Prenájom stĺpových plošín

Tieto plošiny sú určené pre zákazníkov, ktorí vykonávajú rôzne údržbové práce a riešia problém s dopravou stroja na miesto práce.

Prenájom kĺbových plošín

Samohybné kĺbové plošiny sú vhodné pre práce, kedy je potrebný stranový dosah. Využívajú sa najmä v prostrediach vybavených množstvom technológie alebo pri vonkajších prácach, kedy je potrebné prekonávať rôzne terénne či výškové prekážky. Plošiny majú veľkú výhodu a to, že sú otočné 360° a vedia sa pohybovať v maximálnej pracovnej výške. Vo väčšine prípadov sú vybavené otočným košom.

Prenájom teleskopických plošín

Teleskopické plošiny budete potrebovať v prípade, kedy bude nutný stranový dosah medzi 9,65 m až 24,38 m a pracovná výška 14,2 m až 56,86 m. Je to skvelá voľba, ak obsluha potrebuje pracovať vo väčšej vzdialenosti od základne, kde terén a ďalšie prekážky zamedzujú prácu v blízkosti daného pracoviska. Modely s JIB ramenami majú prístup aj k ťažko dostupným miestam, nad a pod rôznymi prekážkami. Plošiny s vysoký výkonom, vysokou pojazdovou rýchlosťou a zdvihom.

Prenájom prívesných plošín

Prívesné plošiny s jednoduchým ovládaním, veľkým dosahom a excelentným využitím. Hydraulické opory s automatickým polohovaním stroja poskytujú rýchle a efektívne zriadenie. Je veľmi obľúbeným strojom u koncových zákazníkov i požičovní.

Špecifickou výhodou prívesných plošín je ich flexibilita ľahkého transportu. Stroje možno ľahko zapojiť a odpojiť od ťažného zariadenia vozidla a možno s nimi ľahko manévrovať na mieste pomocou vlastnej pohonnej jednotky, ktorou sú plošiny vybavené. Plošina tiež umožňuje rýchly zdvih a spúšťanie. Môže byť ťahaná širokou škálou vozidiel, preto nie je potrebné zariaďovať inak pomerne nákladnou dopravu.

Prenájom pásových plošín

Veľkou výhodou špeciálnych pásových plošín sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a vysoký dosah. Plošiny sú na pásovom podvozku s nešpiniacimi gumami.

Prenájom teleskopických manipulátorov

Teleskopické manipulátory sú hodnotné a nákladovo efektívne stroje pre akékoľvek pracovisko. Ak potrebujete kompaktný terénny stroj, ktorý je súčasne výkonný s vysokou produktivitou práce v obmedzených podmienkach manévrovania, teleskopické manipulátory sú tou správnou voľbou.

Prenájom terénnych vysokozdvižných vozíkov

Tieto vozíky sú stvorené pre jazdu v teréne. Sú vhodné na nespevnené povrchy, do stavebníctva a poľnohospodárstva.

Prenájom vysokozdvižných vozíkov

Vysokozdvižné vozíky sú dôležitým pomocníkom v skladoch aj výrobných halách a maximálne Vám uľahčia prácu.

Prenájom materiálových plošín

Rad SLA pomáha pri výškových prácach dopravovať materiál do výšok 8 m.

Prenájom automobilových plošín

Automobilové plošiny STEIGER sú viac ako 60 rokov nielen najobľúbenejšou značkou v priemysle, ale je tiež známy svojou kreatívnou technológiou, bezpečnosťou a vysokou nemeckou kvalitou na medzinárodnom trhu pracovných plošín na automobilovom podvozku.